CENTRALNA

GIEŁDA SAMOCHODOWA

 

ROK ZAŁOŻENIA 1991

ODJAZDY ZE STACJI BP

 ul. Torowa 27 62-510 KONIN

Przy stacji BP

 

 

 Z A K R E S   D Z I A Ł A L N O Ś C I   F I R M Y

 

OKAZJONALNE PRZEWOZY PASAŻERSKIE I PRZEWOZY PRZESYŁEK KURIERSKICH

 

ROZKŁAD JAZDY OKAZJONALNYCH PRZEWOZÓW TURYSTYCZNYCH

jest zamieszczony przy firmie gdzie odbywają się odjazdy: ul. Torowa 27 przy stacji BP naprzeciw  byłego KONWART'u

oraz ul. Kolejowa 1 z placu przy dworcu PKP 50m za wieżą ciśnień.

Przesyłki kurierskie można nadawać na trasie przejazdu auta.

 

 

 

 

ROZKŁAD JAZDY W KIERUNKACH

KIERUNEK

PRZEZ

DNI ODJAZDU

BIELSKO-BIAŁA

05.10    BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-

OSTRÓW - OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OP. –GLIWICE -MIKOŁÓW-ŻORY-SKOCZÓW-USTROŃ-WISŁA - 17.10

2012: 27.01; 27.04

11.05; 04.07;16.11

2013: 18.01; 12.04

07.06; 11.10; 15.11

BEŁCHATÓW

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA- KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-

BEŁCHATÓW 02.00

2012:15/16.01;12/13.02

04/05.03;15/16.04

20/21.05;31.05/01.06

01/02.07;11/12.11;02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07 

25/26.08;01/02.09;06/07.10

10/11.11;01/02.12

BEŁCHATÓW

 09.40   ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK-STEGNA-NW.DWÓR GDAŃSKI-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ-BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN-KALISZ- SIERADZ –ŁASK

BEŁCHATÓW 02.00

2012: 11/12.03;25/26.03

06/07.04;12/13.07;09/10.12

2013:24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08;18/19.08

08/09.09;15/16.09

BRZESKO

22.30   MUSZYNA -   KRYNICA   Z.-  N.SĄCZ-

BRZESKO 03.20

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07;04/05.11

2013:21/22.04; 05/06.05

02/03.06;30.06/01.07  

27/28.10

BUSKO ZDRÓJ

11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA--ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--KIELCE--BUSKO ZDRÓJ 23.25

2012:02.05;06/07.06

24/25.07;31.10/01.11

2013:18/19.04;30.04/01.05

29/30.05;27/28.06;24/25.10

BUSKO ZDRÓJ

22.30  MUSZYNA-   KRYNICA   Z.-  NOWY SĄCZ- BRZESKO-TARNÓW-BUSKO ZDRÓJ 05.20

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07;04/05.11

2013:21/22.04;05/06.05

02/03.06;30.06/01.07 

27/28.10

BYDGOSZCZ

21.00 – PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ    04.55                

KURSUJE W CZWARTKI

BYDGOSZCZ

23.35  PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD.WOLA SIERADZ-KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-

BYDGOSZCZ 07.47

2012: 22/23.03;05/06.04

10/11.07;06/07.12

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07;08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09

31.10/ 01.11 05/06.12

BYDGOSZCZ

09.40   ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK-STEGNA-NW.DWÓR GDAŃSKI-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ –ŚWIECIE –BYDGOSZCZ 18.20

2012:11/12.03;25/26.03

06/07.04;12/13.07;09/10.12

2013: 24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08;18/19.08

08/09.09; 15/16.09

CHEŁMŻA

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06; 18/19.07 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013: (29.3.DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

CHEŁMŻA

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA 01.00

 

2012: 21/22.04 16/17.06

23/24.06 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05 28/29.09

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

CIECHOCINEK

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW- KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- CIECHOCINEK

2012:20/21.04; 15/16.06

22/23.06; 18/19.07 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013: (29.3 DO KONINA)

24/25.05 ;27/28.09

CIECHOCINEK

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK-STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA –TORUŃ – CIECHOCINEK 02.25

2012: 21/22.04;16/17.06;23/24.06

20.07 (22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

CZĘSTOCHOWA

 00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-              CZĘSTOCHOWA 05.35

 

2012: 30.01;30.04;14.05

06.07;19.11

2013: 21.01;15.04;10.06

14.10;18.11

DRZEWCE

08.25   PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE 11.44

KURSUJE W PONIEDZIAŁKI

DRZEWCE

14.30  KONIN--KOŁO--KŁODAWA—DRZEWCE 17.16

KURSUJE

W CZWARTKI 

DRZEWCE

11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA—DRZEWCE 17.16

2012:02.05;06/07.06;24/25.07

31.10/ 01.11

2013:18/19.04;30.04/01.05

29/30.05;27/28.06;24/25.10

DRZEWCE

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE  11.44

2012:30.01;30.04;14.05;06.07

19.11.

2013:21.01;15.04;10.06  

14.10; 18.11

DRZEWCE

22.30  MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE 11.44

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07; 04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

DUSZNIKI ZDRÓJ

18.30 - 19.00   ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--BEŁCHATÓW- WIELUŃ--KĘPNO--OLEŚNICA--WROCŁAW--ZĄBKOWICE--KŁODZKO--POLANICA Z.—

DUSZNIKI  ZDRÓJ 04.25

2012:19/20.01;02/03.02;16/17.02

19/20.04;24/25.05;14/15.06

21/22.06;17/18.07;20/21.12

27/28.12

2013: 24/25.01; 28/29.03;25/26.04

23/24.05;20/21.06;01/02.08

26/27.09;17/18.10 

21/22.11;19/20.12

DUSZNIKI ZDRÓJ

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO- OLEŚNICA-WROCŁAW-KŁODZKO- POLANICA  Z.  -DUSZNIKI   ZDRÓJ  15.50

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

DZIWNÓWEK

18.30 - 19.00  ŁÓDŻ-PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO – KAMIEŃ P. – DZIWNÓWEK 15.29

2012: 12/13.01;09/10.02;

01/02.03;12/13.04;17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06;

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;09/10.05

 13/14.06;04/05.07;18/19.07

22/23.08; 29/30.08;05/06.09

03/04.10;07/08.11;28/29.11 

DZWIRZYNO

18.30-19.00  ŁÓDŻ– PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO 13.58

2012:12/13.01;09/10.02

01/02.03;12/13.04;17/18.05

31.05/01.06;28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;09/10.05

13/14.06;04/05.07;18/19.07

22/23.08;29/30.08;05/06.09

03/04.10;07/08.11;28/29.11 

GDAŃSK

23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW-PRUSZCZ-GDAŃSK 12.15

2012: 22/23.03; 05/06.04

10/11.07; 06/07.12

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07; 08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09

31.10/ 01.11; 05/06.12

GDAŃSK

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- CHEŁMNO-ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK-  STEGNA-GDAŃSK

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

GDAŃSK

09.40   ŁEBA-GDYNIA-GDAŃSK 12.15

 

2012: 11/12.03;25/26.03

06/07.04; 12/13.07; 09/10.12

2013: 24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08;18/19.08

08/09.09;15/16.09

GDYNIA

23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW-PRUSZCZ-GDAŃSK-GDYNIA 12.50

2012:22/23.03; 05/06.04     

10/11.07; 06/07.12

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07; 08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09     

31.10/ 01.11; 05/06.12

GDYNIA

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK-STEGNA-GDAŃSK-GDYNIA

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07;21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

GDYNIA

09.40   ŁEBA-GDYNIA  11.45

2012:11/12.03;25/26.03

06/07.04;12/13.07; 09/10.12

2013: 24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08;18/19.08

08/09.09;15/16.09

GLIWICE

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OPOLSKIE-GLIWICE 15.10

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;07.06

11.10;15.11

GŁĘBOKIE

14.30  KONIN--KOŁO—KŁODAWA-GŁĘBOKIE 17.01

KURSUJE W CZWARTKI

GRABÓW

14.30  KONIN –KOŁO-KŁODAWA- DRZEWCE-

GRABÓW 17.25

KURSUJE W CZWARTKI 

GRABÓW

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE 11.44

2012:30.01;30.04;14.05; 06.07

19.11.

2013: 21.01;15.04; 10.06;  

14.10; 18.11.

GRABÓW

11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE- GRABÓW 17.25

2012:02.05;06/07.06; 24/25.07

31.10/ 01.11

2013:18/19.04;30.04/01.05

29/30.05; 27/28.06;24/25.10

GRABÓW

22.30  MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW 11.35

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07; 04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

GRUDZIĄDZ

23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ 08.55

2012:22/23.03;05/06.04

10/11.07;06/07.12

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07; 08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09  

31.10/ 01.11; 05/06.12

GRUDZIĄDZ

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA-CHEŁMNO-ŚWIECIE-

GRUDZIĄDZ

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013: (29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

GRUDZIĄDZ

09.40   ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK-STEGNA-NW.DWÓR GDAŃSKI-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ 16.45

2012:11/12.03;25/26.03

06/07.04; 12/13.07; 09/10.12

2013: 24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08; 18/19.08

08/09.09; 15/16.09

GRUDZIĄDZ

 17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ

GRUDZIĄDZ 23.05

 

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

INOWROCŁAW

21.00   PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW   04.15

KURSUJE W CZWARTKI 

INOWROCŁAW

23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW 07.05

2012: 22/23.03; 05/06.04

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07; 08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09

31.10/ 01.11; 05/06.12

IZBICA KUJ.

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO-IZBICA

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

IZBICA KUJ.

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA-MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK-IZBICA 05.20

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

JASTRZĘBIA GÓRA

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- CHEŁMNO-ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK- STEGNA- GDAŃSK- GDYNIA- WŁADYSŁAWOWO-  JASTRZĘBIA GÓRA

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

KALISZ

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA- KONIN-KALISZ 22.50

2012:15/16.01;12/13.02;  

04/05.03;15/16.04;20/21.05

31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07 

25/26.08;01/02.09;06/07.10

10/11.11;01/02.12

KALISZ

05.10   BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN- 

KALISZ- 08.45

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;7.06;11.10;15.11

KALISZ

09.40   ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK-STEGNA-NW.DWÓR GDAŃSKI-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ-BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN-KALISZ 22.50

2012:11/12.03;25/26.03

06/07.04; 12/13.07; 09/10.12

2013: 24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08; 18/19.08

08/09.09; 15/16.09

KALISZ

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW- KALISZ

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

KALISZ

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN-

KALISZ 08.45

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

KAMIEŃ POM.

18.30 –19.00  ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO –

KAMIEŃ POM. 15.30

2012: 12/13.01 ;09/10.02

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06 ;08/09.11

29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10;07/08.11

28/29.11 

KARWIA

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK-STEGNA-GDAŃSK-GDYNIA-WŁADYSŁAWOWO-JASTRZEBIA GÓRA

KARWIA

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

KATOWICE

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE 03.20

2012:30.01; 30.04;14.05

06.07;19.11

2013: 21.01;15.04;10.06

14.10;18.11              

KĘPNO

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO 10.45

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;7.06;11.

0;15.11

KĘPNO

18.30-19.00   ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.—BEŁCHATÓW-WIELUŃ—KĘPNO 23.45

2012: 12/13.01;09/10.02

01/02.03;12/13.04;17/18.05

31.05/01.06;28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10;07/08.11

28/29.11 

KĘPNO

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

KĘPNO

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMNO-CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO 10.45

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

KĘPNO

22.25   KUDOWA ZDRÓJ --DUSZNIKI   Z.- POLANICA   Z.- KŁODZKO-WROCŁAW -  OLEŚNICA—KĘPNO 04.25

2012:23.01;06.02;20.02; 23.04

28.05;18.06;25.06;21.07

2013:28.01;29.04;27.05; 24.06

05.08;30.09;21.10

KIELCE

11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA--ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.—KIELCE  21.55

2012: 02.05;06/07.06

24/25.07;31.10/01.11

2013:18/19.04;30.04/01.05

29/30.05;27/28.06;24/25.10

KIELCE

 22.30  MUSZYNA-   KRYNICA   Z.-  NOWY SĄCZ- BRZESKO-TARNÓW-BUSKO ZDRÓJ-KIELCE 05.55

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07;04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

KLUCZBORK

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-

KLUCZBORK 11.40

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;7.06

11.10;15.11

KŁODAWA

08.45  PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA 12.10

KURSUJE

W PONIEDZIAŁKI

KŁODAWA

14.30  KONIN –KOŁO-KŁODAWA  16.45

KURSUJE W CZWARTKI 

KŁODAWA

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA 12.10

2012:30.01;30.04;14.05

06.07;19.11

2013:21.01;15.04; 10.06

14.10; 18.11

KŁODAWA

22.30  MUSZYNA-   KRYNICA   Z.-  NOWY SĄCZ- TARNÓW-BUSKO ZDRÓJ-KIELCE-PIOTRKÓW-ŁÓDŻ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-KŁODAWA 12.10

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07; 04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

KŁODZKO

18.30 - 19.00   ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.—BEŁCHATÓW-WIELUŃ—KĘPNO-WROCŁAW-KŁODZKO 03.40

2012: 12/13.01 ;09/10.02

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10;07/08.11

28/29.11 

KŁODZKO

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO-WROCŁAW-KŁODZKO 14.50

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

KOŁO

08.25   PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-KOŁO 13.00

KURSUJE W PONIEDZIAŁKI

KOŁO

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-OLSZÓWKA-KOŁO 13.00

2012:30.01;30.04;14.05; 06.07

19.11.

2013: 21.01;15.04; 10.06;  

14.10; 18.11.

KOŁO

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO-OSTRÓW-KALISZ-KONIN-KOŁO

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

KOŁO

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO 06.00

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

KOŁO

22.30  MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-OLSZÓWKA-KOŁO 13.00

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07; 04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

KOŁOBRZEG

18.30-19.00  ŁÓDŻ– PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG  13.30

2012: 12/13.01;09/10.02

01/02.03;12/13.04;17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11;29/30.11

2013:10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;09/10.05

 13/14.06;04/05.07;18/19.07

22/23.08;29/30.08;05/06.09

03/04.10;07/08.11;28/29.11 

KOSZALIN

18.30–19.00 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK KOSZALIN 11.35

2012:12/13.01;09/10.02

01/02.03;12/13.04;17/18.05

31.05/01.06;28/29.06

08/09.11;29/30.11

2013:10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;09/10.05

 13/14.06;04/05.07;18/19.07

22/23.08;29/30.08;05/06.09

03/04.10;07/08.11;28/29.11 

KOSZALIN

06.05  ŚWINOUJŚCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-POBIEROWO-REWAL-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-KOŁOBRZEG - USTRONIE MORSKIE  -MIELNO -KOSZALIN 10.55

2012:14.01;11.02;03.03;14.04

19.05;02.06;30.06;10.11;01.12

2013:12.01;09.02;02.03;06.04

11.05;15.06;06.07;20.07;24.08 

31.08; 07.09; 05.10;09.11;30.11

KOSZALIN

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN 14.15

2012:15/16.01;12/13.02;  

04/05.03;15/16.04;20/21.05  31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07  

25/26.08; 01/02.09;06/07.10

10/11.11;01/02.12

KONIN

21.00 – PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN 02.10

2012: 12/13.01;09/10.02

01/02.03;12/13.04;17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;09/10.05

13/14.06;04/05.07;18/19.07

22/23.08; 29/30.08;05/06.09

03/04.10;07/08.11;28/29.11 

KONIN

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA- KONIN 21.10

2012:15/16.01;12/13.02 

04/05.03;15/16.04;20/21.05

31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07  

25/26.08; 01/02.09;06/07.10

10/11.11;01/02.12

KONIN

05.10   BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN 07.15

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;07.06

11.10;15.11

KONIN

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-OLSZÓWKA-KOŁO-KONIN-14.00

2012:30.01;30.04;14.05;06.07

19.11

2013: 21.01;15.04;10.06  

14.10;18.11

KONIN

09.40   ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK-STEGNA-NW.DWÓR GDAŃSKI-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ-BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN 21.10

2012:11/12.03;25/26.03

06/07.04;12/13.07;09/10.12

2013: 24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08;18/19.08

08/09.09; 15/16.09

KONIN

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO-OSTRÓW-KALISZ-KONIN

2012: 20/21.04;15/16.06

22/23.06;18/19.07;21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05;27/28.09

KONIN

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO-KONIN 21.10

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06;20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

KONIN

22.30  MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-OLSZÓWKA-KOŁO-KONIN 14.00

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07; 04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

KROTOSZYN

W/G ROZKŁADU JAZDY 

KRYNICA ZDRÓJ

 11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA--ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--KIELCE--BUSKO ZDRÓJ--TARNÓW--BRZESKO--N.SĄCZ—KRYNICA ZDRÓJ 05.35

2012: 02.05;06/07.06

24/25.07;31.10/01.11

2013:18/19.04;30.04/01.05

29/30.05;27/28.06;24/25.10

KUDOWA ZDRÓJ

18.30-19.00   ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.—BEŁCHATÓW-WIELUŃ—KĘPNO-WROCŁAW-KŁODZKO-POLANICA-

DUSZNIKI-KUDOWA ZDRÓJ 04.40

2012: 12/13.01;09/10.02

01/02.03;12/13.04;17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09;03/04.10;07/08.11

28/29.11 

KUDOWA ZDRÓJ

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO- OLEŚNICA-WROCŁAW-KŁODZKO- POLANICA  Z.  DUSZNIKI   Z.- KUDOWA ZDRÓJ. 16.00

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

KWIDZYŃ

23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ 09.40

2012: 22/23.03;05/06.04     

10/11.07; 06/07.12

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07; 08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09

31.10/ 01.11; 05/06.12

KWIDZYŃ

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- CHEŁMNO-ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ-

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07;21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05;27/28.09

KWIDZYŃ

09.40   ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK-STEGNA-NW.DWÓR GDAŃSKI-MALBORK-KWIDZYŃ 15.40

2012: 11/12.03;25/26.03

06/07.04;12/13.07;09/10.12

2013: 24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08;18/19.08

08/09.09;15/16.09

KWIDZYŃ

 17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK-

KWIDZYŃ 22.00

 

 

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

LĘBORK

23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW-PRUSZCZ-GDAŃSK-GDYNIA-WEJCHEROWO- LĘBORK 14.00

2012: 22/23.03; 05/06.04     

10/11.07;06/07.12

2013:21/22.03;16/17.05

11/12.07; 08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09

31.10/ 01.11;05/06.12

ŁEBA

23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW-PRUSZCZ-GDAŃSK-GDYNIA-WEJHEROWO- LĘBORK- ŁEBA 14.35

2012: 22/23.03;05/06.04

10/11.07;06/07.12

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07;08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09   

31.10/ 01.11;05/06.12

ŁĘCZYCA

08.45 – PIOTRKÓW TRYB. – ŁÓDŻ—ŁĘCZYCA 11.25

KURSUJE  W PONIEDZIAŁKI

ŁĘCZYCA

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA 11.25

 

2012:30.01;30.04;14.05

06.07; 19.11

2013:21.01;15.04;10.06

14.10;18.11

ŁĘCZYCA

11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW—ŁĘCZYCA 17.35

2012: 02.05;06/07.06

24/25.07;31.10/01.11

2013:18/19.04;30.04/01.05

29/30.05;27/28.06;24/25.10

ŁĘCZYCA

22.30  MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA 11.25

                                                                                  

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07; 04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

ŁÓDŹ

11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA—

ŁÓDŻ 18.30

2012: 02.05;06/07.06

24/25.07;31.10/01.11

2013:  18/19.04;30.04/01.05

29/30.05;27/28.06;24/25.10

ŁÓDŻ

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.-

ŁÓDŻ 09.55

2012:30.01;30.04;14.05

06.07; 19.11.

2013:21.01; 15.04;10.06

14.10; 18.11

ŁÓDŻ

22.30  MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ 09.55

                                                                                  

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07; 04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

ŁÓDŻ

03.15   KUDOWA ZDRÓJ --DUSZNIKI   Z.- POLANICA   Z.- KŁODZKO-WROCŁAW -  OLEŚNICA--KĘPNO--WIELUŃ--BEŁCHATÓW-- PIOTRKÓW  TRYB- ŁÓDŻ 09.55

2012: 23.01; 06.02; 20.02

23.04; 28.05; 18.06; 25.06

21.07

2013: 28.01; 29.04; 27.05

24.06; 05.08; 30.09; 21.10

MALBORK

09.40   ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK-STEGNA-NW.DWÓR GDAŃSKI-MALBORK 14.40

2012: 11/12.03;25/26.03

06/07.04; 12/13.07; 09/10.12

2013: 24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08;18/19.08

08/09.09;15/16.09

MALBORK

23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK 10.25

2012: 22/23.03; 05/06.04

10/11.07; 06/07.12

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07; 08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09

31.10/ 01.11; 05/06.12

MALBORK

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- CHEŁMNO-ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ-MALBORK

 

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

MIELNO

18.30 - 19.00  ŁÓDŻ-PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO 12.25

2012: 12/13.01 ;09/10.02

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;09/10.05

13/14.06;04/05.07;18/19.07

22/23.08; 29/30.08;05/06.09

03/04.10;07/08.11;28/29.11 

MIĘDZYZDROJE

18.30 - 19.00  ŁÓDŻ-PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO-MIĘDZYZDROJE 15.57

2012: 12/13.01 ;09/10.02;

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04

09/10.05 13/14.06;

04/05.07 ;18/19.07

22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10

07/08.11 ;28/29.11 

MIKOŁÓW

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OPOLSKIE-GLIWICE-MIKOŁÓW 15.45

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;7.06

11.10;15.11

MRZEŻYNO

18.30 - 19.00  ŁÓDŻ-PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO-KOŁOBRZEG-

MRZEŻYNO 14.07

2012: 12/13.01 ;09/10.02

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;

04/05.07 ;18/19.07

22/23.08; 29/30.08 ;05/06.09

03/04.10;07/08.11 ;28/29.11 

MUSZYNA

 11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA--ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--KIELCE--BUSKO ZDRÓJ--TARNÓW--BRZESKO--N.SĄCZ—KRYNICA-MUSZYNA 05.50

2012: 02.05;06/07.06

24/25.07;31.10/01.11

2013:  18/19.04;30.04/01.05

29/30.05;27/28.06;24/25.10

NAKŁO N/NOTECIĄ

18.30–19.00 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW -BYDGOSZCZ – NAKŁO 06.10

2012: 12/13.01 ;09/10.02;

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06 ;

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10;07/08.11

28/29.11   

NOWY SĄCZ

 11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA--ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--KIELCE--BUSKO ZDRÓJ--TARNÓW--BRZESKO--N.SĄCZ 04.40

2012: 02.05;06/07.06

24/25.07;31.10/01.11

2013:  18/19.04;30.04/01.05

29/30.05;27/28.06;24/25.10

NIECHORZE

18.30–19.00 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO

NIECHORZE 15.00

2012: 12/13.01 ;09/10.02

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10;07/08.11

28/29.11   

NW.DWÓR GD.

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK- NW.DWÓR GD.

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

OBORNIKI

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-PIŁA-OBORNIKI 18.32

2012:15/16.01;12/13.02;  

04/05.03;15/16.04;20/21.05

 31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07 

25/26.08; 01/02.09; 06/07.10

10/11.11;01/02.12

OLSZÓWKA

08.45 – PIOTRKÓW TRYB. – ŁÓDŻ--ŁĘCZYCA--GRABÓW--DRZEWCE--KŁODAWA—OLSZÓWKA 12.25

KURSUJE W PONIEDZIAŁKI 

OLSZÓWKA

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-

OLSZÓWKA 12.25

2012:30.01;30.04;14.05

06.07; 19.11.

2013:21.01;15.04;10.06

14.10; 18.11

OLSZÓWKA

22.30  MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-OLSZÓWKA 12.25

                                                                                  

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07; 04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

OPOLE

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-

OPOLE 13.20

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;7.06;11.10;15.11

OSTRÓW WLKP

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW-

OSTRÓW WLKP

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

OSTRÓW WLKP

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ-

OSTRÓW WLKP 09.40

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

OSTRZESZÓW

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW-

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

OSTRZESZÓW

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- STEGNA- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ-

OSTRÓW WLKP-OSTRZESZÓW 10.20

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

PIŁA

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-

PIŁA  17.17

2012:15/16.01;12/13.02; 

 04/05.03;15/16.04;20/21.05  31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07 

25/26.08; 01/02.09; 06/07.10

10/11.11;01/02.12

PIOTRKÓW TRYB.

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA- KONIN-KALISZ-SIERADZ -- ZD. WOLA- ŁASK- BEŁCHATÓW- PIOTRKÓW TRYB. 02.45

2012:15/16.01;12/13.02;  

04/05.03;15/16.04;20/21.05

31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07 

25/26.08; 01/02.09; 06/07.10

10/11.11;01/02.12

PIOTRKÓW TRYB.

 09.40   ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK-STEGNA-NW.DWÓR GDAŃSKI-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ-BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN-KALISZ- SIERADZ -ŁASK--BEŁCHATÓW-

PIOTRKÓW TRYB--02.45

2012: 11/12.03;25/26.03

06/07.04; 12/13.07; 09/10.12

2013: 24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08;18/19.08

08/09.09;15/16.09

PIOTRKÓW TRYB

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB 08.15

2012:30.01;30.04;14.05

06.07; 19.11.

2013:21.01; 15.04;10.06

14.10; 18.11

PIOTRKÓW TRYB

11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA--ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB 20.10

2012: 02.05;06/07.06

24/25.07;31.10/01.11

2013:  18/19.04;30.04/01.05

29/30.05;27/28.06;24/25.10

PIOTRKÓW TRYB

22.30 MUSZYNA-   KRYNICA   Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO ZDRÓJ-KIELCE- PIOTRKÓW TRYB 08.15

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07; 04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

OSTRÓW WLKP

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW-

OSTRÓW WLKP

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

PIŁA

18.30–19.00 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW -BYDGOSZCZ – PIŁA 07.55

2012: 12/13.01 ;09/10.02

01/02.03;12/13.04;17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10;07/08.11

28/29.11   

PIŁA

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK- PIŁA 17.17

2012:15/16.01;12/13.02  

04/05.03;15/16.04;20/21.05

31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07  

25/26.08; 01/02.09; 06/07.10

10/11.11;01/02.12

POBIEROWO

18.30–19.00 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO 15.20

2012: 12/13.01 ;09/10.02;

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06 ;

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10;07/08.11

28/29.11   

POGORZELICA

18.30–19.00 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO

NIECHORZE-POGORZELICA 14.55

2012: 12/13.01 ;09/10.02;

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10;07/08.11

28/29.11   

POLANICA ZDRÓJ

18.30-19.00   ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--BEŁCHATÓW- WIELUŃ--KĘPNO--OLEŚNICA--WROCŁAW--ZĄBKOWICE--KŁODZKO--POLANICA ZDRÓJ 04.05

2012:19/20.01;02/03.02;16/17.02

19/20.04 ;24/25.05; 14/15.06

21/22.06; 17/18.07 ;20/21.12

27/28.12

2013: 24/25.01; 28/29.03

25/26.04;23/24.05;20/21.06

01/02.08;26/27.09;17/18.10 

21/22.11;19/20.12

POLANICA ZDRÓJ

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- PRUSZCZ- TCZEW- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO- OLEŚNICA-WROCŁAW-KŁODZKO-POLANICA ZDRÓJ 15.15

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

POZNAŃ

06.45 KONIN-WRZEŚNIA-POZNAŃ 09.00

KURSUJE W CZWARTKI 

POZNAŃ

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA –POZNAŃ 19.00

2012:15/16.01;12/13.02; 

04/05.03;15/16.04;20/21.05   31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07  

25/26.08; 01/02.09; 06/07.10

10/11.11;01/02.12

PRUSZCZ GD.

23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW-PRUSZCZ 11.25

2012: 22/23.03; 05/06.04

10/11.07; 06/07.12

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07; 08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09   

31.10/ 01.11; 05/06.12

PYSKOWICE

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OPOLSKIE-PYSKOWICE 14.55

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;7.06

11.10;15.11

RADOMSKO

00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO 06.55

2012:30.01;30.04;14.05

06.07; 19.11.

2013:21.01;15.04;10.06

14.10; 18.11

REWAL

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-

KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL 12.25

2012:15/16.01;12/13.02;

04/05.03;15/16.04;20/21.05  31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07 

25/26.08; 01/02.09; 06/07.10

10/11.11;01/02.12

SIERADZ

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA- KONIN-KALISZ-SIERADZ 23.50

2012:15/16.01;12/13.02;  

04/05.03;15/16.04;20/21.05

31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07  

25/26.08; 01/02.09; 06/07.10

10/11.11;01/02.12

SIERADZ

 09.40   ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK-STEGNA-NW.DWÓR GDAŃSKI-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ-BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN-KALISZ- SIERADZ 23.50

2012: 11/12.03;25/26.03

06/07.04; 12/13.07; 09/10.12

2013: 24/25.03;19/20.05

14/15.07;11/12.08;18/19.08

08/09.09;15/16.09

SKOCZÓW

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OPOLSKIE-GLIWICE-MIKOŁÓW- SKOCZÓW 16.40

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;07.06

11.10;15.11

STEGNA

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK-STEGNA

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

STRZELCE OPOLSKIE

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OPOLSKIE 14.15

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;7.06

11.10;15.11

ŚWIECIE

23.35  PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE 08.25

2012: 22/23.03;05/06.04     

10/11.07;06/07.12

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07;08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09     

31.10/ 01.11;05/06.12

ŚWINOUJŚCIE

18.30–19.00 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO – KAMIEŃ P. – DZIWNÓWEK -  DZIWNÓW – MIĘDZYZDROJE – ŚWINOUJŚCIE  16.15

2012: 12/13.01;09/10.02

01/02.03;12/13.04;17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04

09/10.05;13/14.06

04/05.07;18/19.07

22/23.08

29/30.08 ;05/06.09

03/04.10;07/08.11

28/29.11 

SZCZECINEK

18.30 - 19.00  ŁÓDŻ-PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA –

SZCZECINEK 09.40

2012: 12/13.01 ;09/10.02

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07

22/23.08; 29/30.08;05/06.09

03/04.10;07/08.11;28/29.11 

SZCZECINEK

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK 15.35

2012:15/16.01;12/13.02  

04/05.03;15/16.04;20/21.05

31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07 

25/26.08; 01/02.09;06/07.10

10/11.11;01/02.12

TARNÓW

11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA--ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB-KIELCE-BUSKO-TARNÓW 02.15

2012: 02.05;06/07.06

24/25.07;31.10/01.11

2013:18/19.04;30.04/01.05

29/30.05;27/28.06;24/25.10

TARNÓW

22.30 MUSZYNA-   KRYNICA   Z.-  N.SĄCZ-

TARNÓW 02.10

2012:06/07.05;10/11.06

28/29.07; 04/05.11

2013: 21/22.04; 05/06.05

02/03.06; 30.06/01.07 

27/28.10

TCZEW

23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW 10.55

2012: 22/23.03; 05/06.04     

10/11.07; 06/07.12

2013: 21/22.03;16/17.05

11/12.07; 08/09.08;14/15.08

05/06.09;12/13.09;19/20.09

31.10/ 01.11; 05/06.12

TORUŃ

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW WLKP.- KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

TORUŃ

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- PRUSZCZ- TCZEW- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA-

TORUŃ 01.40

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

TRZEBIATÓW

18.30–19.00 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW  14.25

2012: 12/13.01 ;09/10.02

01/02.03;12/13.04; 17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10;07/08.11

28/29.11   

USTROŃ

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OP. - GLIWICE-MIKOŁÓW-ŻORY-USTROŃ 16.55

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;07.06

11.10;15.11

USTRONIE MORSKIE

18.30–19.00 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE 13.00

2012: 12/13.01 ;09/10.02

01/02.03;12/13.04;17/18.05

31.05/01.06; 28/29.06

08/09.11 29/30.11

2013: 10/11.01;07/08.02

28.02/01.03;04/05.04;

09/10.05 13/14.06;04/05.07

18/19.07;22/23.08; 29/30.08

05/06.09 03/04.10;07/08.11

28/29.11   

WIELUŃ

18.30 -19.00   ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--BEŁCHATÓW-

WIELUŃ 22.35

2012:19/20.01;02/03.02;16/17.02

19/20.04;24/25.05; 14/15.06

21/22.06; 17/18.07 ;20/21.12

27/28.12

2013: 24/25.01; 28/29.03

25/26.04;23/24.05;20/21.06

01/02.08;26/27.09;17/18.10 

21/22.11;19/20.12                                                   

WIELUŃ

22.25   KUDOWA ZDRÓJ --DUSZNIKI   Z.- POLANICA   Z.- KŁODZKO-WROCŁAW -  OLEŚNICA—KĘPNO-

WIELUŃ 05.40

2012:23.01;06.02;20.02; 23.04

28.05;18.06;25.06;21.07

2013:28.01;29.04;27.05; 24.06

05.08;30.09;21.10

WŁADYSŁAWOWO

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- CHEŁMNO-ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK- 

STEGNA-GDAŃSK -WŁADYSŁAWOWO

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

WŁOCŁAWEK

13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW WLKP.- KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK-

2012: 20/21.04; 15/16.06

22/23.06;18/19.07; 21/22.12

(30.12 DO KONINA)

2013:(29.03; DO KONINA)

24/25.05; 27/28.09

WŁOCŁAWEK

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- PRUSZCZ- TCZEW- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK 03.40

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

WROCŁAW

18.30-19.00   ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--BEŁCHATÓW- WIELUŃ--KĘPNO--OLEŚNICA—WROCŁAW 01.40

2012:19/20.01;02/03.02

16/17.02;19/20.04

24/25.05; 14/15.06

21/22.06; 17/18.07

20/21.12;27/28.12

2013: 24/25.01; 28/29.03

25/26.04;23/24.05;20/21.06

01/02.08;26/27.09;17/18.10 

21/22.11;19/20.12

WROCŁAW

17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- PRUSZCZ- TCZEW- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO- OLEŚNICA-WROCŁAW 12.30

2012:21/22.04;16/17.06 

23/24.06; 20.07

(22/23.12 DO KONINA)

2013: 25/26.05;28/29.09  

(22.11 DO KONINA)

(20.12 DO KONINA)

WRZEŚNIA

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA- 20.20

2012:15/16.01;12/13.02;  

04/05.03;15/16.04;20/21.05

31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07  

25/26.08; 01/02.09; 06/07.10

10/11.11;01/02.12

ZDUŃSKA WOLA

10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ZD.WOLA 00.45

2012:15/16.01;12/13.02;  

04/05.03;15/16.04;20/21.05

31.05/01.06;01/02.07;11/12.11

02/03.12

2013:13/14.01;10/11.02

03/04.03;07/08.04;12/13.05

16/17.06;07/08.07;30/31.07  

25/26.08; 01/02.09; 06/07.10

10/11.11;01/02.12

ZGIERZ

W/G ROZKŁADU JAZDY 

ŻORY

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OPOLSKIE-GLIWICE-MIKOŁÓW-ŻORY 16.10

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;7.06

11.10;15.11

WISŁA

05.10 – BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OP. - GLIWICE-MIKOŁÓW-ŻORY-USTROŃ-WISŁA - 17.10

2012:27.01;27.04;11.05

04.07;16.11

2013:18.01;12.04;7.06

11.10;15.11

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

ROZKŁAD JAZDY  W KIERUNKACH

____________________________________________________________

BIELSKO-BIAŁA

BEŁCHATÓW

BRZESKO

BUSKO ZDRÓJ

BYDGOSZCZ

CHEŁMŻA

CIECHOCINEK

CIECHOCINEK

CZĘSTOCHOWA

 

DRZEWCE

DUSZNIKI ZDRÓJ

DZIWNÓWEK

DZWIRZYNO

 

GDAŃSK

GDYNIA

GLIWICE

GŁĘBOKIE

GRABÓW

GRUDZIĄDZ

 

INOWROCŁAW

IZBICA KUJ.

 

JASTRZĘBIA GÓRA

 

KALISZ

KAMIEŃ POM.

KARWIA

KATOWICE

KĘPNO

KIELCE

KLUCZBORK

KŁODAWA

KŁODZKO

KOŁO

KOŁOBRZEG

KOSZALIN

KONIN

KROTOSZYN

KRYNICA ZDRÓJ

KUDOWA ZDRÓJ

KWIDZYŃ

 

LĘBORK

 

ŁEBA

ŁĘCZYCA

ŁÓDŹ

 

 

MALBORK

MIELNO

MIĘDZYZDROJE

MIKOŁÓW

MRZEŻYNO

MUSZYNA

 

NAKŁO N/NOTECIĄ

NOWY SĄCZ

NIECHORZE

NW.DWÓR GD.

 

OBORNIKI

OLSZÓWKA

OPOLE

OSTRÓW WLKP

OSTRZESZÓW

 

PIŁA

PIOTRKÓW TRYB.

 

OSTRÓW WLKP

 

POBIEROWO

POGORZELICA

POLANICA ZDRÓJ

POZNAŃ

PRUSZCZ GD.

PYSKOWICE

 

RADOMSKO

REWAL

 

SIERADZ

SKOCZÓW

STEGNA

STRZELCE OPOLSKIE

ŚWIECIE

ŚWINOUJŚCIE

SZCZECINEK

 

TARNÓW

TCZEW

TORUŃ

TRZEBIATÓW

 

USTROŃ

USTRONIE MORSKIE

 

WISŁA

WIELUŃ

WŁADYSŁAWOWO

WŁOCŁAWEK

WROCŁAW

WRZEŚNIA

 

ZDUŃSKA WOLA

ZGIERZ

ŻORY

________________________________________________________________

 

 

ODJAZDY ODBYWAJA SIĘ Z: DWORCÓW D.A, D.K.       ,       PARKINGÓW  PRZY  PKP I TAXI , SPOD SANATORIÓW,   

SPOD BIUR  TURYSTYCZNYCH   I NA ZAMÓWIENIE  KLIENTA

INFORMACJA: 781-008-430 (24H)                                   

 

 SKRÓCONY ROZKŁAD JAZDY

 

                   

     1.            06.45 KONIN-WRZEŚNIA-POZNAŃ 09.00

       KURSUJE W DNIACH: 2012:  W CZWARTKI

                                                 2013: W CZWARTKI

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

                 2.            11.45   POZNAŃ-KONIN-KOŁO-KŁODAWA-GRABÓW-ŁECZYCA- ŁÓDŻ -PIOTRKÓW     20.10                           

                   KURSUJE W DNIACH: 2012:  W CZWARTKI

                                                             2013: W CZWARTKI

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

           3.           08.25   PIOTRKÓW TRYB. – ŁÓDŻ--ŁĘCZYCA--GRABÓW--DRZEWCE--KŁODAWA--OLSZÓWKA--GRZEGORZEW-          KOŁO--KONIN-14.00

                   KURSUJE W DNIACH: 2012:  W PONIEDZIAŁKI

                                                             2013: W PONIEDZIAŁKI

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

4.         18.30–19.00  ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO – KAMIEŃ P. – DZIWNÓWEK -  DZIWNÓW – MIĘDZYZDROJE – ŚWINOUJŚCIE  16.15

KURSUJE W DNIACH: 2012:    12/13.01;   09/10.02;   01/02.03;   12/13.04;    17/18.05;     31.05/01.06;    28/29.06;    08/09.11;   29/30.11

                                          2013:   10/11.01;    07/08.02;    28.02/01.03;   04/05.04;    09/10.05;    13/14.06;   04/05.07;    18/19.07;    22/23.08;   

                                                       29/30.08;    05/06.09;    03/04.10;       07/08.11;      28/29.11; 

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

5.      06.05  ŚWINOUJŚCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-POBIEROWO-REWAL-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-KOŁOBRZEG - USTRONIE MORSKIE  -MIELNO -KOSZALIN 10.55

 KURSUJE W DNIACH: 2012:           14.01;    11.02;     03.03;     14.04;      19.05;    02.06;      30.06;      10.11;     01.12;

                                           2013:           12.01;     09.02;     02.03;     06.04;     11.05;     15.06;     06.07;     20.07;      24.08;    31.08;     07.09;    

                                                               05.10;     09.11;     30.11

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

6.   10.15  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA- KONIN-KALISZ-SIERADZ -- ZD. WOLA- ŁASK- BEŁCHATÓW- PIOTRKÓW TRYB. 02.45

KURSUJE W DNIACH :2012:   15/16.01;   12/13.02;   04/05.03;   15/16.04;  20/21.05

                                                      31.05/01.06;    01/02.07;   11/12.11;   02/03.12

                                         2013:    13/14.01;  10/11.02;  03/04.03;  07/08.04;  12/13.05;  16/17.06;   07/08.07;   30/31.07;   25/26.08;  01/02.09; 

                                                      06/07.10;  10/11.11;    01/02.12

 ____________________________________________________________________________________________________________________________

 

7 . 21.00   PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW – BYDGOSZCZ – 04.55 

KURSUJE W DNIACH: 2012:  12/13.01;    26/27.01;    09/10.02;      01/02.03;    22/23.03   05/06.04;          12/13.04;      26/27.04;    

    10.11.05;       17/18.05;             31.05/01.06;     28.06/29.06;   03/04.07;           08/09.11;          15/16.11;       29/30.11;        06/07.12

2013:              10/11.01;      17/18.01;    07/08.02;      21/22.03;     28.02/01.03;    04/05.04;     11/12.04;        09/10.05;     16/17.05;     06/07.06;

     13/14.06;        04/05.07;       11/12.07;      18/19.07;        08/09.08;     14/15.08;     22/23.08;      29/30.08;       05/06.09;       12/13.09;  

  19/20.09;        03/04.10;     10/11.10;               31.10/01.11;             07/08.11;       14/15.11;       28/29.11;        05/06.12

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

8.      05.10    BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OP. - GLIWICE-MIKOŁÓW-ŻORY-USTROŃ-WISŁA - 17.10

KURSUJE W DNIACH: 2012:      27.01;     27.04;     11.05;     04.07;    16.11

                                          2013:      18.01;      12.04;     7.06;     11.10;     15.11

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

9.       00.45   WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-OLSZÓWKA-KOŁO-KONIN-14.00

KURSUJE W DNIACH: 2012:      30.01;       30.04;      14.05;      06.07;     19.11.

                                          2013:      21.01;       15.04;      10.06;      14.10;     18.11.

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________________

 

10.       23.35   PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW-PRUSZCZ-GDAŃSK-GDYNIA-WEJHEROWO- LĘBORK- ŁEBA 14.35

KURSUJE W DNIACH: 2012:     22/23.03;     05/06.04;      10/11.07;      06/07.12

                                          2013:     21/22.03;     16/17.05;      11/12.07;      08/09.08;      14/15.08;     05/06.09;      12/13.09;    19/20.09;

                                                        31.10/ 01.11;     05/06.12

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

11.             09.40   ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK-STEGNA-NW.DWÓR GDAŃSKI-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ-BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN-KALISZ- SIERADZ -ŁASK--BEŁCHATÓW-PIOTRKÓW TRYB--02.45

KURSUJE W DNIACH: 2012:     11/12.03;    25/26.03;        06/07.04;       12/13.07;     09/10.12

                                          2013:      24/25.03;        19/20.05;   14/15.07;     11/12.08;       18/19.08;       08/09.09;     15/16.09

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

12.            18.30-19.00   ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--BEŁCHATÓW- WIELUŃ--KĘPNO--OLEŚNICA--WROCŁAW--ZĄBKOWICE--KŁODZKO--POLANICA ZDRÓJ--DUSZNIKI  ZDRÓJ-- KUDOWA ZDRÓJ   04.40

KURSUJE W DNIACH 2012  :   19/20.01;       02/03.02;        16/17.02;       19/20.04;         24/25.05;      14/15.06;     21/22.06;   17/18.07   

                                                       20/21.12;      27/28.12

                                         2013:     24/25.01;  28/29.03;     25/26.04;      23/24.05;       20/21.06;        01/02.08;          26/27.09;      17/18.10; 

                                                        21/22.11;      19/20.12.

   

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

13.             13.45   KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW WLKP.- KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK- TCZEW- PRUSZCZ- GDAŃSK- GDYNIA- WŁADYSŁAWOWO-  JASTRZĘBIA GÓRA 08.07

KURSUJE W DNIACH:  2012:          20/21.04;         15/16.06;        22/23.06;      18/19.07;         21/22.12;          (30.12 DO KONINA)

                                           2013:           (29.03; DO KONINA)        24/25.05;           27/28.09

 ____________________________________________________________________________________________________________________________

 

14.               17.10    JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- PRUSZCZ- TCZEW- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO- OLEŚNICA-WROCŁAW-KŁODZKO- POLANICA  Z.-  DUSZNIKI   Z.- KUDOWA ZDRÓJ. 16.00

KURSUJE W DNIACH: 2012:    21/22.04;   16/17.06;   23/24.06;   20.07

                                                       (22/23.12 DO KONINA)

                                          2013:   25/26.05;   28/29.09;    (22.11 DO KONINA)  ;  (20.12 DO KONINA)

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________________

 

15.            22.25   KUDOWA ZDRÓJ --DUSZNIKI   Z.- POLANICA   Z.- KŁODZKO-WROCŁAW -  OLEŚNICA--KĘPNO--WIELUŃ--BEŁCHATÓW-- PIOTRKÓW  TRYB- ŁÓDŻ-

KURSUJE W DNIACH:    2012:         23.01;    06.02;    20.02;     23.04;   28.05;     18.06;    25.06;    21.07

                                             2013:         28.01;    29.04;    27.05;     24.06;    05.08;    30.09;    21.10

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________________

 

16.            11.45   POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA--ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--KIELCE--BUSKO ZDRÓJ--TARNÓW--BRZESKO--N.SĄCZ-- KRYNICA ZDRÓJ--MUSZYNA   05.50

 

KURSUJE W DNIACH: 2012:    02.05;        06/07.06;       24/25.07;    31.10/ 01.11

                                          2013:   18/19.04;   30.04/01.05;   29/30.05;    27/28.06;  24/25.10

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

17.             22.30  MUSZYNA-   KRYNICA   Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO ZDRÓJ-KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-OLSZÓWKA-KOŁO-KONIN  14.00

KURSUJE W DNIACH: 2012:   06/07.05;   10/11.06;   28/29.07;    04/05.11

                                          2013:  21/22.04;    05/06.05;   02/03.06;   30.06/01.07;    27/28.10

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

ODJAZDY ODBYWAJA SIĘ Z: DWORCÓW D.A, D.K.       PARKINGÓW PRZY  PKP I TAXI , SPOD SANATORIÓW, SPOD BIUR

TURYSTYCZNYCH   I  NA ZAMÓWIENIE  KLIENTA

 

INFORMACJA: 781-008-430 (24H)

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

TRASA KURSOWANIA:                                                                                                                                                                       18.30  ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW – BYDGOSZCZ – PIŁA – SZCZECINEK – KOSZALIN – MIELNO – KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO – KAMIEŃ P. – DZIWNÓWEK -  DZIWNÓW – MIĘDZYZDROJE – ŚWINOUJŚCIE  16.15

 

                                 

KURSUJE W DNIACH: 2012:    12/13.01;   09/10.02;   01/02.03;   12/13.04; 17/18.05;     31.05/01.06;  28/29.06;   08/09.11;  29/30.11

 

2013:  10/11.01;   07/08.02;   28.02/01.03;   04/05.04;    09/10.05;    13/14.06;   04/05.07;    18/19.07;    22/23.08;    29/30.08;    05/06.09;    03/04.10;   07/08.11;    28/29.11; 

 

GODZ           ODJ.   I   PRZ. KIERUNEK MIEJSCE ODJAZDU KM.                       OD  PIERWSZEJ
04.25 - 04.15 KONIN    UL. TOROWA 27             (STACJA BP)  UL. TOROWA 27                     (STACJA BP)  
04.30 KONIN                     D.K. D.K.  
04.50 KONIN                     D.A. St. D.A. St.  
05.00 MODŁA    (STACJA LOTOS) STACJA LOTOS  
05.20 ZBIERSK    
05.25 STAWISZYN    
05.35 RUSSÓW    
05.40 KOKANIN    
05.50 KALISZ                     D.K. D.K.  
06.05 KALISZ                     D.A. St. D.A. St.  
06.18 ANTONIN    
06.30 OSTRZESZÓW    
06.38 -06.45 OSTRZESZÓW       D.A. St. D.A. St.  
07.20 - 07.07 KĘPNO                   D.A. St. D.A. St.  
07.27 - 07.20 BRALIN    
07.50 - 07.45 SYCÓW    
08.35 OLEŚNICA               D.A. D.A.  
09.05 WROCŁAW         (PLAC GR.) PLAC GRUNWALDZKI  
09.10 WROCŁAW    
09.45 WROCŁAW     UL. DAWIDA  
09.55 WROCŁAW            D.A. St. D.A.St.  
09.58 WROCŁAW POWST. ŚLĄSKICH  
10.02 BIELANY WR.    
10.04 DOMASLAW    
10.09 KOBIERZYCE    
10.11 KOBIERZYCE    
10.14 CIESZYCE    
10.15 ROLANTOWICE    
10.16 JASZOWICE    
10.18 PUSTKÓW    
10.23 JORDANÓW ŚL.    
10.29 RADZIKÓW    
10.31 ŁAGIEWNIKI    
10.34 WILKÓW    
10.38 NOWA WIEŚ NIEMCZ. STACJA BP  
10.39 PRZERZECZYN ZDRÓJ    
10.58 - 10.40 SZKLARY    
11.03 ZĄBKOWICE ŚL.     D.A. PKS D.A.  
11.15 BARDO    
11.30 KŁODZKO                D.A. St. PKS D.A.  
11.55 - 11.50 POLANICA ZDR.      D.A. St. PKS  
12.05 SZCZYTNA    
12.15 DUSZNIKI ZDRÓJ ZDROJOWA  
12.20 DUSZNIKI ZDRÓJ ORLEN  
12.40 KUDOWA ZDRÓJ         D.A. PKS D.A.  
 
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

GODZ.                  ODJ   I   PRZY  KIERUNEK MIEJSCE ODJAZDU KM OD PIERWSZEJ
14.00 KUDOWA                 D.A. D.A.  
14.20 DUSZNIKI ZDRÓJ    
14.30 SZCZYTNA    
14.50 - 14.40 POLANICA ZDR.    
15.15 - 15.10 KŁODZKO                D.A.St. D.A.  
15.45 - 15.40 ZĄBKOWICE ŚL.     D.A. D.A.  
16.15 SZKLARY    
16.30 ŁAGIEWKI    
17.35 WROCŁAW              D.A. D.A.  
17.40 WROCŁAW               UL. DAWIDA UL. DAWIDA  
17.55 WROCŁAW              D.A. PLAC GRUNWALDZKI  
18.30 OLEŚNICA               D.A.St. D.A.St.  
19.25 - 19.20 SYCÓW D.A.  
19.43 BRALIN    
19.55 - 19.50 KĘPNO                     D.A.St. D.A.  
20.25 - 20.20 OSTRZESZÓW         D.A.St. D.A.  
20.47 ANTONIN    
20.55 PRZYGODZICE    
21.15 - 21.10 OSTRÓW WLKP.     D.A.St. D.A.St.  
21.35 OSTRÓW WIELKOPOLSKI GALERIA PRZY STACJI SHELL  
21.45 OCIĄŻ    
21.50 OCIĄŻ (MAGAZYNY) MAGAZYNY  
21.55 NW. SKALMIERZYCE    
21.15 - 21.10 KALISZ                     D.K.    
22.05 KALISZ                     D.A.St. D.A.St.  
22.25 KALISZ   ALEJA WOJ. -POLSKIEGO  
22.35 KALISZ UL. STAWISZYNSKA  
22.40 KOKANIN    
22.45 RUSSÓW    
22.55 STAWISZYN    
23.00 ZBIERSK    
23.20 MODŁA                  STACJA LOTOS    
00.10 - 23.50 KONIN    UL. TOROWA 27 (STACJA BP)  STACJA BP UL. TOROWA 27  
00.15 KONIN                     D.K. D.K.  
00.40 - 00.20 KONIN                     D.A.St. D.A.St.  
00.55 PAPROTNIA    
00.56 GENOWEFA    
01.00 DĄBROWICE    
01.02 KOŚCIELEC    
01.15 KOŁO                       D.A.St. D.A.St.  
01.25 - 01.20 KOŁO    UL.POW. WLKP. UL. POW. WLKP.  
01.40 BRDÓW    
01.51 IZBICA KUJ.    
02.10 - 02.05 LUBRANIEC             D.A. D.A.  
02.40 - 02.30 BRZEŚĆ                    D.A. D.A.  
03.30 - 03.00 WŁOCŁAWEK         D.A.St. NA STACJI BP I D.A.St.  
04.20 - 04.15 CIECHOCINEK        D.A. D.A.  
04.55 TORUŃ                     D.K. D.K.  
05.15 - 05.05 TORUŃ                     D.A.St. D.A.St.  
05.45 CHEŁMŻA                D.A. D.A.  
06.00 STOLNO    
06.15 - 06.08 CHEŁMNO                D.A. D.A.  
6.30 - 6.26 ŚWIECIE    
07.00 GRUDZIĄDZ             D.A.St.8 D.A.St.8  
07.10 - 07.05 GRUDZIĄDZ             D.K. D.K.  
07.35 GARDEJA    
07.41 OTŁOWIEC    
08.15 - 07.55 KWIDZYŃ                D.A. D.A.  
08.48 SZTUM    
09.10 - 9.00 MALBORK               D.A. D.A.  
10.25 - 10.10 STEGNA D.A.  
11.00 - 10.50 GDAŃSK                  D.A.St. D.A.St.  
11.15 SOPOT AL. NIEPODLEGŁOŚCI   
11.45 - 11.35 GDYNIA                    D.A. D.A.  
12.04 RUMIA                      D.K. D.K.  
12.00 REDA                       D.K. D.K.  
12.07 REDA       
12.16 PUCK (RONDO) RONDO  
12.20 PUCK                       D.A. D.A.  
12.41 WŁADYSŁAWOWO RONDO  
12.50 - 12.45 WŁADYSŁAWOWO     D.A.St. D.A.St.  
12.53 CM CENTNIEWO    
12.55 CM ZEROMSKIEGO    
13.02 JASTRZĘBIA GÓRA    
13.03 JASTRZĘBIA GÓRA RÓŻEWSKA  
13.10 - 13.05 JASTRZĘBIA GÓRA    D.A. D.A.  
13.15 OSTROWO    
13.17 KARWIA    
13.19 KARWIA    
13.26 KRAWIEŃSKIE BŁOTA    
13.29 SŁAWOSZYNO    
13.35 KROKOWA    
13.41 ODARGOWO    
13.50 - 13.46 DĘBKI    
13.53 ŻARNOWIEC    
14.00 WIERZCHUCINO    
14.04 BIAŁOGÓRA    
14.15 CHOCZEWO    
14.20 STRZESZEWO    
14.28 WICKO    
14.40 ŁEBA    
       
       
       
       
       
       
       
 
     
       
       
       
       
       
       
 
     
       
       
       
       
       
       
       
       

 

GODZ                  ODJ.  I   PRZ. KIERUNEK MIEJSCE ODJAZDU KM. OD  PIERWSZEJ
15.45 ŁEBA                               D.K. D.K.  
15.55 WICKO    
16.03 STRZESZEWO    
16.11 CHOCZEWO    
16.20 BIAŁOGÓRA KOŚCIÓŁ  
16.25 WIERZCHUCINO    
16.32 ŻARNOWIEC    
16.38 - 16.35 DĘBKI    
16.48 ODARGOWO    
16.54 KROKOWA    
16.55 SŁAWOSZYNO    
16.58 KARWIEŃSKIE BŁOTA    
17.10 - 17.05 KARWIA    
17.13 KARWIA    
17.15 OSTROWO    
17.20 - 17.15 JASTRZĘBIA GÓRA       D.A. D.A.  
17.21 JASTRZĘBIA GÓRA UL. ROZEWSKA  
17.22 JASTRZĘBIA GÓRA KOŚCIÓŁ  
17.31 CHŁAPOWO ŻEROMSKIEGO  
17.33 WŁADYSŁAWOWO CETNIEWO  
17.40 - 17.35 WŁADYSŁAWOWO D.A./D.K.  
17.44 WADYSAWOWO RONDO  
17.55 PUCK                      D.A.St. D.A. St.  
18.00 PUCK                       RONDO RONDO  
18.09 REDA                     SKRZYŻ SKRZYŻ  
18.10 REDA                          D.K. D.K.  
18.17 RUMIA                       D.K.    
18.35 - 18.30 GDYNIA                   D.A.St. D.A. St.  
18.45 SOPOT                AL.NIEP. 794 AL.NIEPODL. 794  
19.05 - 18.55 GDAŃSK                  D.A. St. D.A. St.  
19.10 GDAŃSK                  D.K. D.K.  
19.30 PRUSZCZ    
20.10 - 20.05 TCZEW    
20.40 - 20.35 MALBORK               D.A. D.A.  
21.03 SZTUM    
21.45 - 21.40 KWIDZYŃ                D.A. St. D.A. St.  
22.07 GARDEJA    
22.35 - 22.30 GRUDZIĄDZ INTER MARCHE  
22.40 GRUDZIĄDZ             D.A. St.8 D.A. St.8  
22.45 GRUDZIĄDZ             D.K. D.K.  
23.05 ŚWIECIE D.A.  
23.35 CHEŁMNO                D.A. St D.A. St.  
23.43 STOLNO    
00.30 - 0.25 TORUŃ                     D.A. St D.A. St.  
00.40 TORUŃ                     D.K. D.K.  
01.10 CIECHOCINEK        D.A. D.A.  
02.03 - 02.00 WŁOCŁAWEK         D.A. St D.A. St.  
02.17 BRZEŚĆ KUJ.           D.A. D.A.  
02.35 LUBRANIEC             D.A. D.A.  
02.47 IZBICA KUJ.    
02.55 BRDÓW    
03.20 KOŁO    UL.POWST. WLKP. UL. POWST. WLKP.  
03.31 - 03.25 KOŁO                       D.A. St. D.A. St.  
03.41 KOŁO                        SZPITAL SZPITAL  
03.46 KOŚCIELEC    
03.50 DĄBROWICE    
03.54 GENOWEFA    
03.55 PAPROTNIA    
04.25 - 04.15 KONIN    UL. TOROWA 27             (STACJA BP)  UL. TOROWA 27                     (STACJA BP)  
04.30 KONIN                     D.K. D.K.  
04.50 KONIN                     D.A. St. D.A. St.  
05.00 MODŁA    (STACJA LOTOS) STACJA LOTOS  
05.20 ZBIERSK    
05.25 STAWISZYN    
05.35 RUSSÓW    
05.40 KOKANIN    
05.50 KALISZ                     D.K. D.K.  
06.05 KALISZ                     D.A. St. D.A. St.  
06.18 ANTONIN    
06.30 OSTRZESZÓW    
06.38 -06.45 OSTRZESZÓW       D.A. St. D.A. St.  
07.20 - 07.07 KĘPNO                   D.A. St. D.A. St.  
07.27 - 07.20 BRALIN    
07.50 - 07.45 SYCÓW    
08.35 OLEŚNICA               D.A. D.A.  
09.05 WROCŁAW         (PLAC GR.) PLAC GRUNWALDZKI  
09.10 WROCŁAW    
09.45 WROCŁAW     UL. DAWIDA  
09.55 WROCŁAW            D.A. St. D.A.St.  
09.58 WROCŁAW POWST. ŚLĄSKICH  
10.02 BIELANY WR.    
10.04 DOMASLAW    
10.09 KOBIERZYCE    
10.11 KOBIERZYCE    
10.14 CIESZYCE    
10.15 ROLANTOWICE    
10.16 JASZOWICE    
10.18 PUSTKÓW    
10.23 JORDANÓW ŚL.    
10.29 RADZIKÓW    
10.31 ŁAGIEWNIKI    
10.34 WILKÓW    
10.38 NOWA WIEŚ NIEMCZ. STACJA BP  
10.39 PRZERZECZYN ZDRÓJ    
10.58 - 10.40 SZKLARY    
11.03 ZĄBKOWICE ŚL.     D.A. PKS D.A.  
11.15 BARDO    
11.30 KŁODZKO                D.A. St. PKS D.A.  
11.55 - 11.50 POLANICA ZDR.      D.A. St. PKS  
12.05 SZCZYTNA    
12.15 DUSZNIKI ZDRÓJ ZDROJOWA  
12.20 DUSZNIKI ZDRÓJ ORLEN  
12.40 KUDOWA ZDRÓJ         D.A. PKS D.A.